דילים לחופשה

מקומות מיוחדים לבקר ברומניה

מקומות מיוחדים לבקר ברומניהטרנסאלפינה

, אם אתה נלהב בנהיגה ונהיגה. אין כמו טיול בטרנסאלפינה הם קוראים לזה “הדרך דרך העננים” לשווא. שימו לב, עם זאת, בהתאם למזג האוויר, הטראנאלפינה נסגרת בנובמבר, אז בדוק את המידע הזה באתר הרשמי לפני שאתה מתחיל על הכביש. המסלול הראשי הוא 141 ק מ, החל בנובצ’י, מחוז גורג, ומסתיים בסלישטה שבמחוז סיביו.
מסלול קצר יותר של 137 ק מ הינו גם אפשרי, עד Sebeş, מחוז אלבה. בנוסף לנופים המרהיבים תוכלו ליהנות ב-Transalpina, תוכלו גם לבקר במערת פולובראג’י, במערת מוארילור, או באיקיאה, באגמי המונטיארו שלכם.

Cheile Dobrogei

מה לגבי נסיעה במכונית דרך אחד האזורים המרתקים ביותר ברומניה? הערוץ הדוברואי, אם כי לא שטח גדול מאוד, מהווה נוף מעניין, טוב רק חבילות נופש במלדיביים לטיולים רגליים ולרכיבה על רכב. האזור הוא כ 2 ק מ ארוך, כך ניתן לגלות בקלות ברגל. כאן תוכלו גם לבקר במערת סנט ג’ון קאואן, כמו גם בכנסייה בעלת שם זהה. כמו כן, בהזמנה זו תוכלו למצוא הרבה אתרים ארכיאולוגיים.

מנזר בססאנה

עוד אזור זוהר ברומניה הוא מאראמורש. אם אין לכם מספיק זמן לחקור את כל האזור, ולאחר מכן תוכלו לבלות כמה שעות במנזר ביבסאנה, אחד המקומות היפים ביותר ברומניה.

האנסמבל של המנזר ממוקם באזור בארסנה שבמאראמורש ומתוארך לתחילת המאה ה -14. המנזר יפה מאוד, והמקום כולו הוא נווה מדבר של רוגע ורוגע. פעם אחת כאן, אל תשכחו לבקר בכנסיית העץ הישן של המנזר, כמו גם באגאאסאטרול, בית הנזירות ומקדש הקיץ.

ברשוב

יעד אידיאלי נוסף לטיול בסתיו לרומניה הוא ברשוב. העיר המדהימה שמתחת למקדש תפתיע אתכם לא רק עם ארכיטקטורה נהדרת, אלא גם עם אווירה מיוחדת. אז אתה חייב להתחיל את. הביקור שלך בכיכר המועצה זוהי נשמתו של ברשוב, שם תמצאו את רוב המראות, כולל בית הסוחרים, הקתדרלה האורתודוקסית של ההנחה או בניין העיר הישן. אם מזג האוויר ממשיך לנוח, תוכלו גם ליהנות מקפה באחד מבתי הקפה הרבים בשוק.
לאחר מכן, טיילו במורד הרחוב המקסים של מרכז העיר עד שתגיעו אל הכנסייה השחורה. לאחר מכן, סעו אל מבצר ברשוב, עובר בשער האקטראנה, המגדל הלבן, מבצר האורגים או המגדל השחור. אל תשכחו לראות את הרחוב ספורצה השני, אחד הרחובות הצרה ביותר של אירופה. בסופו של דבר, אם עדיין יש לכם זמן, טפסו אל ראש המקדש, שם תוכלו להתפעל מהנופים היפים ביותר עם העיר ברשוב וההרים שמסביב.