דילים לחופשה

5 דברים שחשוב לעשות בטיולים שלכם

5 דברים שחשוב לעשות בטיולים שלכםלשתות את הבירה הטובה ביותר בבריסל

אם כבר מדברים על משקאות טעימים, אסור שרשימת הדליים שלכם מפספסת ביקור בבריסל. בנוסף לאטרקציות תיירותיות רבות, ממתינים לכם אלפי בירות מכל קצוות העולם. לפיכך, אין פלא שבריסל היא אחת מיעדי החג המבוקשים ביותר באירופה.

היכנסו למלחמת היין הספרדית

אם מעולם לא היית בספרד לפני, אז ברור כי אתה צריך לבקר במדינה הזאת בהקדם האפשרי. בין אם תבחרו בברצלונה, במדריד או במקומות מצוינים אחרים, בהחלט תרצו למצוא כאן, במיוחד מאחר שתגלו כמה מהמסורת המצחיקה חבילות נופש לסרי לנקה והמעניינת. כן, כולנו שמענו? על מיכל השוורים אבל ידעת שבספרד מלחמת היין? מאורגנת מדי שנה חווית הנסיעה הבלתי מעריכה הזו. תגרום לך לצחוק עד שתהיה תשישות כך, בכל שנה, ב -29 ביוני, מקרבות הספרדים באזור לה ריוחה ותיירים מכל קצוות העולם. עם יין

להפוך את החיים שלך ללכת לקיר הגדול של סין

התרבות האסיאתית וההיסטוריה הם כל כך מעניין שלא היינו מקבלים שני חיים כדי לחשוף את כל המסתורין שלה. עם זאת, אתה חייב להגיע לקיר הגדול של סין לפחות פעם אחת בחיים. הבנייה המרשימה, שראשיתה בשנים 220 – 206 î.Hr, הולכת לקחת את נשימתך.

תוכלו ליהנות מהנוף הייחודי של הגרנד קניון

אתה בוודאי סקרן לגלות. מה יש לארצות הברית להציע המדינה הענקית יש הרבה אטרקציות תיירותיות מרתק, אבל בין אלה אתה צריך לראות לפחות פעם אחת בחיים שלך כדי לספור את הגרנד קניון באריזונה. זה ניסיון בנסיעות שאתה תזכור כל החיים שלך.

לכבוש את פריז מפסגת מגדל אייפל

פריז היא אחת הערים היפות ביותר בעולם, אז זה באמת צריך להימצא ברשימת דלי שלך. עם זאת, חווית הנסיעה שלעולם לא תשכחו היא הפנורמה היוצאת דופן שאתם מקבלים כשאתם רואים את פריז בראש מגדל אייפל. כן, התמונות מרשימות, אבל זה כלום לעומת התחושה שאתה הולך לקבל כאשר אתה רואה את הנוף הזה במו עיניך.