דילים לחופשה

מה עושים בפריז

מה עושים בפריזפריז נחשבת כסמל התרבות של צרפת והיא מוקד משיכה לשלושים ושניים מיליון תיירים בקירוב מדי שנה. גם אתם יכולים להיות בין התיירים המבקרים, וליהנות מאחת הערים המרשימות באירופה. השוו מחירי טיסות זולות לפריז בין חברות תעופה מובילות, סדירות, או דילים משתלמים לפריז צרפת. הזמנת כרטיסי טיסה בקווים סדירים או טיסות שכר אפשרית אך גם טיסות ברגע האחרון או חבילות הכול כלול בזול לכל יעד.
כולם מסכימים טיול מאורגן לפריז שאי אפשר להגיע לפריז מבלי לבקר במגדל אייפל הנראה מכל מקום בעיר. אבל יש עוד הרבה אטרקציות בפריז. להלן רישמה קצרה שבטוח לא כוללת כל הדברים שניתן לראות או לעשות בפריז:
המוזיאון הלאומי של העת העתיקה Musee national du Moyen Age נמצא בית מרחץ רומי עתיק
גני ארמון וארסי Jardins de Versailles
שאנז אליזה Champselysees, השדרה היוקרתית ושער הניצחון, לצידה גני שאנז אליזה Jardins des Champs-Elysées. שהוקמו על ידי Ignaz Hittorf, שגם עיצב את השדרה. בגנים נמצא הארמון הקטן Petit Palais, כיום מוזיאון לאמנות Musée des Beaux-Arts
הארמון הגדול Grand palais, גם הוא בגני שאנז אליזה ובו מוזיאון לאמנות בת זמננו
קתדרלת נוטרדם Notre Dame
לגבי הלינה בפריז כדאי להשוות טיול מאורגן לפריז מחירים ולבדוק גם לבד את עלויות חדרי המלון בפריז, או לבחון אפשרות של מבצעים ודילים או חבילות טיסה הכול כלול ליעד הטיול שלכם. Paris נחשבת כסמל התרבות של צרפת והיא מוקד משיכה לשלושים ושניים מיליון תיירים בקירוב מדי שנה. עיר מדהימה בכמות המוזיאונים, האתרים ההיסטוריים, בנינים, כנסיות, מגדלים, נהר אדיר, ועיר סואנת אבל יפה ומעניינת לשהות בה ולהנות מסוגי מאכלים שונים, מופעים, הצגות קונצרטים. עיר עם תרבות גבוהה. טיסות לצרפת נוחתות בשדה התעופה Charles de Gaulle Airport. מחוץ לפריז אפשר להגיע לכמה ארצות או ערים שכנות. בעיר אפשר להישאר זמן רב מבלי להשתעמם.
לכן היא מאוד מתאימה לחופשה של ימים אחדים ואף שבועות, ויכולה להיות חוויה בלתי נשכחת אם גם תוסיפו לכך טיולים פרטיים שלכם אם אוטו שכור או טיולים מאורגנים בהם אתם יכולים להשתתף בסיורים לערים נוספות כמו מץ, סטרסבורג, או אורלן ולימוז ואפשר בקלות לעבור שם את הגבול ללוקסמבורג.