דילים לחופשה

נגומבו – אטרקציה של סרי לנקה

נגומבו - אטרקציה של סרי לנקהבודהיזם ודברים שאנחנו אוהבים, כאן מצאנו את הביטוי הטהור ביותר של אמונה זו בכל המדינות שביקרו עד כה.
קשה למצוא מקום שבו המקדשים מרשימים יותר מאשר במקום שבו כל אחד מהם הוא הגדול ביותר, הכבד ביותר, או הפסל הישן ביותר של זהב, אמרלד או שיש. בדיוק כפי שקשה למצוא מקדשים יותר מסודרים ומלאי שלווה ואדיקות חבילות נופש לסרי לנקה כמו בסין שבו יש תחרות בגיל ותהילה של הנזירים שהשתמשו בהם לאורך כל הזמן. זה לא יהיה רע, וברור שכדאי לראות, אבל החבילה עם תחרויות אלה באה עבור תרומות של המאמינים.
ככל שהם סוחטים יותר כסף, המקדש יהפוך לקדוש יותר. היא מעודדת זריקת כסף (פשוטו כמשמעו) להתגבר על הכנסייה ולהגשים את התשוקות של המאמין.
זהב, אמרלד ו מהגוני לעזוב כאן את המקום של מלט לבן, פשוט, ללא קישוטים. האדריכלות עצמה היא שגרתית סטופה ומזבח ואלה שמבקרים אותם עושים זאת בשקט, בתורות לבושות בלבן, ובדרך כלל מחפשים מקום למדיטציה. אין לזרוק כסף, לא ללחוץ על חבילות נופש סרי לנקה מקלות אכילה ריחניים, מחפשים את המזל שפעם הואר ימלא תשוקות, וגם הנזירים לא עושים דבר מלבד לעשות מדיטציה בשקט עם ההווה.

ההצעה המקובלת היחידה. היא הפרחים, בדרך חבילות נופש לסרי לנקה כלל הלוטוס. כל זה לא עושה את התמונות יפה בצורה יוצאת דופן, אבל אני עושה את הביקור הרבה יותר מהנה. בפעם הראשונה, אנחנו חשים קצת התרגשות במקדש בודהיסטי, ואנחנו לא יכולים לעזור לספר איך זה במדינות אחרות. הוא מסתכל עלינו. והוא מגיב יפה

ובכן, איך זה הבודהא אמר בבהירות: אל תבקש ממני עושר, בריאות או תהילה כי אני לא יכול לתת לך שום דבר מזה. ? האנשים האלה לא קראו

ואין טעם לפרט את מה. שאנחנו חושבים שאנשים חושבים . הוא גם נוצרי אך אין לו כל בעיה לעקוב אחר תורתו הבודהיסטית, חבילות נופש לסרי לנקה כיוון שכפי שהוא מודיע לנו בביטחון, הבודהיזם אינו קשור לדת, אלא על זכויות האדם ועל חובותיה על פני כדור הארץ. הוא לא רואה שום סתירה בין השתיים וגם אנחנו לא.