דילים לחופשה

גלו את 7 פלאי קפדוקיה – טורקיה

גלו את 7 פלאי קפדוקיה - טורקיההשם קפדוקיה מסמל את התרביות בשל נתוני הייחודיות וההקשר התרבותי וההיסטורי, האזור נכלל בשנת 1985 במורשת העולמית של אונסק ו,  עם שטח מוגן של 9,576 דונם;
הקהילה הנוצרית הראשונה נוסדה כאן על ידי פטרוס הקדוש;
תושבי האזור בקפדוקיה שמרנים למדי, גם אם אנחנו מדברים על אזור תיירותי מאוכלס מאוד של זרים. נשים מומלץ להימנע מכנסיים קצרים, חולצות טריקו ובכלל, כל סוג של התלבושת כי יכול למשוך תשומת לב.
כמו כן, כאשר אתה מכין את המטען שלך לא לשכוח את המגפיים לטפס על ההר ומעיל חם. הערבים בקפדוקיה מגניבים, גם אם אתם מבקרים באזור בעונת הקיץ. לימים חמים, בחרו מכנסיים וחולצות או כותנה. לפני זמן מה, ראיתי באינטרנט תמונה של מקום קסום, אשר נראה כאילו קיים רק אגדות או בהחלט על כוכב אחר, שם מאות בלוני אוויר חם מImpanzeau השמים עם שחר, מעל הנופים סלינה כי עוצר נשימה רק . מתפעל מתמונה לעולם לא הייתי מדמיין שהתמונה. הזו נעשתה במקום אמיתי על פני האדמה אבל הביטו, המקום הזה קיים, הוא אמיתי כפי שהוא יכול להיות, והוא ממוקם בטורקית יפה, מדינה שכבשה אותי מהרגע הראשון.
קפדוקיה היא מקום הערים התת-קרקעיות, כנסיות המערות והדירות שנחפרו לתוך האבן. זה המקום שבו הגעשיות השאירו מאחורי העמקים ותצורות צבעוניות, לא מציאותי.
אזור קפדוקיה ממוקם בלב טורקיה המודרנית, באנטוליה 320 ק מ מאנקרה, בין הערים , וקאיסרי. לפני מיליוני שנים ההתפרצויות האלימות של הר ארג’ייס ו-mt. חסן הרי געש כיסו את המישור שמסביב עם וולקנית. רוח מזג האוויר שחקה סלע געשי רך למאות תצורות כי הם מוזרים יותר, בצבע החל ורוד לירוק וצהוב. מאז ימי קדם, אנשים חופשה בסרי לנקה מקודשים את הסלעים הרכים האלה והפכו אינספור כנסיות, קפלות ומנזרים, אך גם יישובים תת-קרקעיים שדרכם הם מחוברים יוצרים את הרשתות הנחשבות לנכונות . הכנסיות מגיעות מתקופת הנצרות הקדומה בין הכנסיות הראשונות בעולם. ניתן לסווג את הסגנון האמנותי של כנסיות לשתי קטגוריות: הקטגוריה הראשונה המייצגת את השנים המאה ה -8 והתשיעי, והתקופה השנייה בין המאות X-XIII, מועברת באמצעות עיטורים היא מייצגת את חיי המשיח ואת הקדושים השונים.
ההיסטוריה של קפדוקיה מתחילה לפני 3000 שנים, התקופה שבה חפרו הערים שלהם מתחת לאדמה, ערים המסתירות אינספור סודות ממלכודות ומערות, לנתיבים חשאיים, שימושי בקרבות שניתנו במקומות אלה. הדירות הבטיחו להישרדותם של התושבים בזמנים קשים, שבהם כל הערים חוסלו על פני כדור הארץ.
במהלך ההיסטוריה של טריטוריית קפדוקיה נכבשה על ידי , רומאים והעות, להיות ממוקם בצומת של נתיבי סחר חשוב המקשר את האימפריות הגדולות של העולם מאותו זמן: מצרים, סין, הודו, יוון ורומא. בשל מיצוב, אזור זה היה המארח של כמה מהקרבות העקובים מדם בהיסטוריה, כי מי ששלט בקפדוקיה, לשלוט על נתיבי המסחר ובעקיפין היה את הערובה של עושר מזג האוויר.
אין לבלבל את קפדוקיה עם העיר . קפדוקיה היא האזור העיר המופיעה בתמונות הartisitce האלה של מדיה חברתית. באזור יש מספר יישובים, לרבות: אבאנוס-העיר הקרמיקה הממוקמת על גדות הנהר הארוך ביותר בטורקיה-ראול  – אחד מיעדי התיירות העיקריים בקפדוקיה, מוזיאון אמיתי