דילים לחופשה

הצבעים של מאוריציוס

הצבעים של מאוריציוסלפארק הלאומי ערוץ הנהר השחור כמו בכל מקום, הכבישים ההרריים צרים ומלאים בסרפנטיין. לפני שהכרנו מאיפה באנו, הזכרנו את העיקולים של לונד בסיכות הראש וטיפסתי בתלילות, במהירות הראשונה. אז האדמה הייתה רגועה יותר והחלה להיראות הגבעות הלבושות בקני הירוק ובגנים שבהם האננס גדל.

האמת היא שכל אינדיקציות ומידע הצביעו מאוריציוס למקום ידידותי לסביבה, שבו תהליך של רום הוא אחד מיוחד: קני הסוכר נאסף באופן ידני בכל ערב ובפחות מ 4 שעות הוא נכנס למחזור הייצור, כך שאני יכול להבטיח . זה הנוזל הטהור ביותר שחולץ מזוקקים מיץ מותסס טרי במקום מולסה, רום באיכות גבוהה מתקבל. התהליך אינו אחד רגיל, נראה כי פחות מ 5% הייצור העולמי של רום מתקבל כך.

יש לנו ביטחון מתוך המכונית, מוכן לסיור טעימות, אולי אפילו קצת אוכל במסעדה המקומית, אבל או שאני מחוץ לשעות (אחר הצהריים) או שאני חייב לקבוע, כי השערים המרשימים נסגרו ו . אף אחד בסביבה
האדריכל שחשב שהרכב עשה עבודה טובה מאוד, כל הבניינים משתלבים יפה בסביבה ומאפשרים גם לאלה שבכבישים ליהנות מהנוף.

למי שנמצא באזור זה טוב לדעת כי כ־20 ק מ ממזרח לChamarel שוכנת אגם על גדותיה מקדשים הינדים רבים.
האגם נקרא גרנד או גאנגה טאלאט בהינדית. זה המקום שבו העבר של האי הוא נקרא הטוב ביותר, המקום הקדוש ביותר עבור האינדיאנים שבאו לעבוד על מטעי סוכריה, הביא על ידי הבריטים בתקופה הקולוניאלית. היום הוא מקום לעלייה לרגל וההזדמנות הטובה ביותר ליצור קשר עם חלק חשוב בתרבות המקומית.

עשינו את דרכנו לכניסה לערוץ הנהר מאוריציוס הלאומי ריבר, אותו אנו מתכוונים לבקר בימים הבאים. למרות שאנחנו לא עוצרים, ההכנסה החלה להדביק אותנו, ואור היום נכנע באיטיות.
עם הגוונים הירוקים של היער, החלטנו לחזור ולנסות שוב בימים הקרובים.

לעתים קרובות, החשבונות של הבית אינם תואמים את המציאות, ואחרי שהגענו לחוף הדרומי של האי, פיתויים אחרים תפסו אותנו בפיתוי.
אחרי שבדקנו למקום כמעט סוריאליסטי בשם לאקס * (מאור מיוחד כאן) Le לאומי, לקחתי את זה לאורך החוף, מחפש צוק בכי.
הכפר נושאת את שמו של אחד המושלים הצרפתים לא היה שום דבר להראות את העולם אם מפת התיירות לא הופיע על הצוק עם סלע זה בשם גריס-גריס. והיא לא היתה מפורסמת אם האוקיינוס ההודי, לנצח את הרגש על ידי כל דבר ובלי כל החוף להתבגר, לא לרסק אותו עם כוח גל אחרי גל.
שמו של הצוק יש כמה אגדות בגב, הנוכחי מופץ שאנו מזמינים אותך לקרוא אותו על הלוח בכניסה לpaduricea של פינים העוצר מכוח הרוח על החוף.
ואם נראה שצורת הצוקים דומה לפרופיל מאוריציוס גברי, אתה יודע שהמקומיים הישבעו שהוא דומה למשורר אוריציוס רוברט אדוארד הארט.
התחושה של עמידה על קצה הצוק התלול, עם כל החוף הפועל בצדדים עם הים מנוחה בחזית הוא מרוח רק על ידי גל מעל הגובה של הגבוה והאדיר שעושה אותך מאמץ לעומת זאת, למרות שאתה יותר מ 10 מטרים מעל נהדר. ! אני מודע לסיבה
עד 1998, האדמה הצבעונית ב 7 גוונים סביב העיר היה המקום היחיד חשוף שבו תיירים יכולים לראות את הסקרנות הגיאולוגית.
האי, המקור הגעשי, היה חלק מהחיים העזים שלו, העדים עומדים עד היום את שכבות הלבה התחזק בטמפרטורות שונות. בשל תנאי מזג האוויר באזורים הטרופיים ובעקבות התופעות הכימיות הנמשכות, המקום הזה מראה דיונה הוציא על מגוון רחב של צבעים, ומשכה מבקרים מאז ‘ 60.