דילים לחופשה

סרי לנקה, גם עדן של טבע והיסטוריה

סרי לנקה, גם עדן של טבע והיסטוריהמדינת אי טרופית ליד החוף הדרום-מזרחי של תת היבשת ההודית. הטבע, החיות, הים, כל שתדמיינו כנופש הרצוי לכם תמצאו סרילנקה. השוואת מחירי טיסות זולות לסרי לנקה, sri lanka airport אפשרית בין חברות תעופה בינלאומיות, טיסות סדירות, או צרטר לאזור ולהודו. דילים זולים ומבצעים משתלמים לסרי לנקה. הזמינו לכם כרטיסי טיסה לאי מופלא זה בקווים סדירים או טיסות שכר, או ארגנו לכם חבילות הכול כלול ותכננו את טיסתכם דילים לסרי לנקה בזול לכל יעד שיראה לכם. עשו השוואה ומצאו את מחיר הטיסה הזול ביותר.
אתם מחפשים נופש במזרח הרחוק, נמאס לכם מהשיגרה היומיומית המתישה והחלטתם על פסק זמן וחופשה יפה מומלץ לחשוב על סרי לנקה, האי המיוחד שיותר ויותר ישראליים מבקרים בו.
לגבי הטיסה חייב למצוא טיסה המשך כי אין לנו טיסות ישירות מישראל. כדאי לעשות השוואת מחירים בין חברות התעופה Uzbekistan Airways ,Aeroflot, קוריאן אייר Korean Air או Qatar Airways, Srilankan Airlines. לכל אלה יש קווים סדירים, וגם טיסות ישירות, וכמובן צ’רטרים בעונות מסוימות. כדאי להשוות עם הצעות של דילים נוחים מחברות תיירות ידועות להם דילים ומבצעים זולים כשהם יכולים גם לספק לכם דילים לסרי לנקה חבילות הכל כלול אם תרצו לצרף יעדים נוספים לחופשה שלכם. כשתעשו השוואה זו תצליחו למצוא דילים בזול וזה אומר חסכון עצום לתקציב החופשה שלכם. חפשו טיסות זולות לסרי לנקה הגיעו לשדה התעופה שלה Sri Lanka -airport ותיהנו מחופשה מיוחדת במינה ומהנה.

אטרקציות ומקומות בהם כדאי לבקר בסרי לנקה

סרי לנקה היא גן עדן של טבע והיסטוריה. כל מי שאוהב לטייל ימצא בסרילנקה מקומות מעניינים שלא ניתן לראות אותם בשום מקום אחר בעולם.
להלן המקומות העיקרים שאסור לפספס בטיול שלכם בסרי לנקה:
עיר עתיקה אנורדהפורה Anuradhapura
שמורת מישור הורטון ממוקמת בגובה 2000 מטר, שם אפשר לטייל ביער קדמון בין אגמים כשחיות מהלכות כמו איילים, קופים ואפילו פילים ונמרים. אתם יכולים אפילו לבחור לרכב על סוס בשמורה.
עיירה קטנה עם נוף מדהים Haputale
כשמגיעים לסרי לנקה מגלים את מחוז ראטנפורה המפורסם בגלל אבני החן שלו, זה המקום לקנות לעצמכם תכשיטים מקוריים עם אבני חן שונות
מפרץ ארוגם בחוף המזרחי מתאים במיוחד לגלישת גלים מיוחדת בגלל החופים הטבעיים, הצבעים של החול והים המרהיבים