דילים לחופשה

אטרקציות בסרילנקה

אטרקציות בסרילנקהזה למעשה הסיכום הטוב ביותר של איך שאני רואה את סרי את האמונה הזאת.
לאחר שחצי יום ידע מספיק כדי להבין סרילנקה יש כמה אסים בשרוולו ועשינו את האומץ לקחת על מה שאנחנו יודעים לעשות טוב יותר: הליכה אל מה שהוא עושה לעין.

לסרילנקה יש אטרקציה אחת גדולה, רחבה וכתומה: החוף.
אפילו המדריכים התיירותיים באינטרנט מסמנים את המקום הזה עם פעילות בודדת, מרגיעים ליד הים. וכציבור, ראיתי יותר נוסטלגיה. בתקופת ההיפים
זה לא יכול להיות אפילו לחקור כי להגיע לים הוא מספיק כדי לקחת 10 צעדים. אזור התיירות של העיר מפותח לאורך כביש החוף, כך שתוכלו לצאת מהמלון ואתם על החוף, או שאתם חוצים את הכביש ואתם על החוף. וברגע שאתה מגיע לשם, אין סיכוי שלא תוכל להבחין. בחול הכתום ובסירות המסורתיות
היו זמנים שבהם הסירות הללו חבילות נופש לסרי לנקה שירתו באופן בלעדי לדיג, אך כעת תפקידם העיקרי הוא לטייל בתיירים. זה מספיק כדי להראות את העור הלבן שלך על החוף (כמו שזוף כמו שאתה, כמו אירופאי אתה 3 גוונים לבן יותר מאשר סרילנקה הילידים הרגילים ביותר) וסביב תוכלו נחיל היורדי. כל אחד מהם מצויד באלבום תמונות של לבנים אחרים שבחרו שעה בים ביחד איתו ובסירה שלו ותראו כמה הם מאושרים. דחיתי את החוויה, ובסופו של דבר לא הכנסתי את זה לתרגול, אבל על המילה שכל התיירים בתמונות היו מחייכים לאוזניהם.
לא יכולנו להודות אחד לשני. אז הלכנו לטייל ברחבי העיר חבילות נופש לסרי לנקה.
אין מה למשוך את תשומת הלב של התייר להוט למקומות בלתי נראים, אבל אפשר למצוא את חורבות מבצר פורטוגזי (שהוא עכשיו כלא ולא ניתן לבקר), הרבה כנסיות קתוליות ישנות (הודות מיסיונרים פורטוגזית רוב המקומיים יש הומרו לנצרות) ומקדש בודהיסטי עתיק, אבל גם כמה מסגדים ומקדשים הינדים, כמו גם מערכת של ערוצים מחשבה ובנוי על ידי…. אתה בהחלט ניחשת הולנדי כמו-כן, מצויים ההשפעות ההולנדיות חבילות נופש לסרי לנקה שבהן מעוטרים בתים מסוימים.מה שחסר מהאזור הזה. הוא מים של סיפור.
הים אפור, מעונן ומלאת פינוקים. יש דבר סרילנקה אחד שהולך על רוב. החצי הדרומי של החוף המערבי זה המקום שבו ארבעה נהרות החשובים ביותר של האי שופכים לתוך האוקיינוס, 20-30 ק מ אחד מהשני, והטין שהביאו אותם הופכים את המים כל כך מעט מסבירי פנים לתיירים.
מאחר והחסרונות לא מגיעים ללא יתרון משלים, למי שטועם סיור בטבע, של נהרות אלה מסומנים ביערות צפופים של מנגרובן ואיים מאוכלסים עם ציפורים נדירות, קל לבקר בסירה.