הטיפים הטובים ביותר לטיולים מסביב לעולם


מתקשים באינטראקציה עם המקומיים? האם אנשים נראים לא ידידותיים? אולי זו שפת הגוף שלך. אחד מהטיפים הטובים ביותר טיול שלי לטיול הוא ליצור קשר עין ולחייך בזמן שאתה צועד. אם הם מחייכים בחזרה, תגידו שלום גם בשפה המקומית. זו דרך מהירה טיסה ליצור חברים חדשים.
אתה לא יכול לצפות בתי מלון מכולם להסתובב עם חיוך מטופש גדול על הפנים. זו העבודה שלך. בדרך כלל כל מה שצריך זה שתתחיל ליצור קשר והם ייפתחו.

אני חובב ענק של נסיעות תקציביות, מכיוון שהוא מאפשר לך לטייל יותר ולעשות לחוות יותר את העולם המרתק בו אנו חיים ולא בתי מלון טיולים לבזבז את כספך שהרווחת קשה על דברים שאינך זקוק להם. למעשה אתה יכול לנסוע מקומות רבים במחיר של $ 50 ליום ללא בעיות.
אל תשפוט את אורח חייהם של אחרים אם טיול הוא שונה משלך. האזן לחוות דעת שאינך מסכים איתן. יהיר להניח שהשקפותיך נכונות ואנשים טיסה אחרים טועים. תרגל אמפתיה והכניס את עצמך לנעליו של מישהו בתי מלון אחר.
חיבוק אפשרויות, הזדמנויות, אנשים, הצעות ותחומי עניין שונים. לשאול שאלות. אתה לא צריך להסכים, אבל אתה עשוי להיות מופתע מה תלמד מהאנשים שאתה פוגש במהלך המסעות שלך.

היא קהילה מקוונת גדולה של מטיילים החולקים בחינם את הזמרים או הספות שלהם עם זרים. אם אתה באמת רוצה לחוות מדינה ואנשיה, לשהות אצל מקומי זו הדרך ללכת.
ישנם מיליוני גולשי ספות ברחבי העולם המוכנים לארח אתכם ולספק המלצות. מלונות יקרים הם לא האופציה היחידה, יש שם כל מיני אפשרויות לינה זולה בנסיעות.

זה אמור להיות מס ‘1 ברשימה. אני בתי מלון אוהבת את אטמי האוזניים שלי! לעמעם את קולות התינוקות הבוכים, האוסטרלים השיכורים, הכלבים הנובחים, הצפרות של קרניים, יחסי מין במעונות, מוכרי גז טבעי, ועוד. החבר הכי טוב של הנוסע. אלה טיולים הם אטמי האוזניים האהובים עלי לנוחות ויעילות.
העולם אינו מסוכן כמעט כמו שהתקשורת מצליחה להיות. היזהר ממצבים רישומים, אך אל תתן לזה להיות המוקד של כל הטיול שלך. השתמש בשכל ישר ותהיה בסדר. רוב האנשים ידידותיים, אמינים, נדיבים ומוכנים לעזור לכם.
זה נכון גם לנשים. אני מבין שאני לא טיסה אישה, אבל פגשתי שפע של מטיילות מנוסות שמסכימות.