איך לארגן טיול כדי שיהיה כיף


אם אתה רוצה לראות את אזורי בתי מלון העיר שבהם אנשים עובדים ועובדים, אתה צריך ללכת לבקר בהם. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת טיולים היא ברגל – בלי לדעת לאן בדיוק אתה הולך. רשום את שם המלון שלך כדי שתוכל להחזיר מונית במידת הצורך, פשוט בחר כיוון והתחל ללכת.
אל תדאגו יותר מדי להיתקל בשכונות מסוכנות, מכיוון שבדרך כלל המקומיים יזהירו אתכם לפני שתגיעו כל כך רחוק.

אוכל מקומי חושב שאתה כבר טיול  יודע איך טעם מקסיקני אוכל? אתה בטח טועה. טעם קצת מהכל כשאתה מטייל, במיוחד אם אתה לא יודע מה זה. בקש מאנשים מקומיים לקבל המלצות. אכלו אוכל רחוב של ספקים עם שורות גדולות מקדימה. הייתי חולה מאוד רק פעמיים במסעותיי. אל תפחד מהאוכל.היה אימפולסיבי ואמר צלילה במלדיבים כן כשמישהו מזמין אותך באקראי לפגוש את משפחתו, לנסות פעילות חדשה או לחקור מקום שלא ידעת שהוא קיים. אלה מצבים בלתי צפויים ובלתי מתוכננים שמוסיפים תבלין למסעותיך והופכים תמיד לסיפורים הטובים יותר אחר כך. קבל חסד של זרים כשאתה מטייל – יהיו לך המון הזדמנויות.

אנא אל תנסה לדחוס 6 מדינות בתי מלון טיולים למשך 6 שבועות של נסיעה. כל הדברים הטובים קורים כשאתה באמת לוקח את הזמן לחקור. תלמד על פעילויות שאינן נמצאות בספרי ההדרכה שלך ותפגוש אנשים שרוצים להראות לך.

אני יכול לומר בכנות בתי מלון שאף אחד מחוויות טיסה הנסיעות הטובות ביותר שלי קרה במהלך הימים הראשונים של הגעתי לאנשהו. השקיעו יותר זמן בפחות מקומות להנאה מרבית.

הזיכרון שלי לפרטים מבאס. כשהתחלתי לטייל בעולם לפני 7 שנים, לא קיברתי יומן טוב ועכשיו אני מצר על כך. מידע כמו טיול שמות של אנשים שפגשתי, שיחות שניהלתי, רגשות על חוויה חדשה, או איך ריח של עיר מסוימת.

אם אי פעם תרצה בתי מלון לכתוב על נסיעותיך, הפרטים האלה שימושיים. בימים אלה אני משתמש באפליקציה מדהימה של רשימות שנקראת Evernote, ומשמשת אותה כמוח השני שלי. כל כך שימושי לכל מיני יישומים – מתכנון טיולים וכלה ביומן עליהם בהמשך.
הקפידו להתנדב חלק מזמנכם לפרויקטים משתלמים בעת נסיעה. לא רק שזו חוויה מאוד מתגמלת, אלא שתלמד לעיתים קרובות יותר על המדינה ועל תושביה תוך כדי להכיר חברים חדשים.
יש אתר נהדר בשם  בו אתה יכול לחפש טיסה הזדמנויות התנדבות מומלצות ביותר ברחבי העולם.