דילים ומבצעים זולים לפריז – צרפת


חופשה בצרפת יכול להיות רעיון מצויין לחופשה משפחתית עם ילדים, לנופש רומנטי לזוגות צעירים או לתרמילאים הרוצים לבקר מלבד בערים הגדולות גם בטבע שמסביבן, בשדות מלאי חמניות בקיץ, בהרים ונחלים לכל אלה המחפשים טיסות זולות לפריז, ישנם מבצעים ודילים בכל עונות השנה למקומות שונים באירופה. מחיר כרטיס הטיסה בחברות שונות, סוויס אייר – Swiss air, 
ק.ל.מ – KLM, 
אוקראינה איירליין – Ukraine International Airline
, טורקיש איירליינס – Turkish Airline, 
ישראייר – israir
, לופטהנזה – Lufthansa
, אל על – El Al, 
ארקיע – Arkia המקיימות צ’רטרים, טיסות ישירות, וקווים סדירים, הוא לא המרכיב היחידי, של כל התקציב.

צרפת – טיסה במחירים זולים לפריז

לזוגות צעירים או משפחות המחפשות נופש בצרפת, כאלה המבקשים להם הפסקה מהשיגרה היומיומית המתישה, כדאי לעשות השוואת מחירים בין חברות התעופה Air France, Swiss air או KLM להם יש קווים סדירים לצרפת, טיסות ישירות לפריז, או בין חברות תעופה להם קווים עונתיים או חברות מקומיות כמו israir ו El Al, אם תעשו השוואה זו תשיגו דילים בזול לחופשה שלכם.
חפשו טיסות זולות לפריז ותיהנו מחופשה נעימה, תמצאו דילים נוחים בכל עונות השנה, תמצאו כאלה המתאימים לזוגות צעירים, וגם דילים וחבילות הכול כלול המתאימות למשפחות עם ילדים, המחירים של הטיסות משתנים בין חברה אחת לאחרת, ועל כן דרושה השוואת מחירי כרטיסי טיסה ליעד החופשה שלכם. מחוץ לעונת התיירות תוכלו להוזיל משמעותי את עלויות החופשה באם תמתינו ותזמינו ברגע האחרון, או אם תעדיפו טיסת שכר.
השוואת מחירי טיסה לפריז
טיסות זולות לפריז

מחירו של כרטיס הטיסה עם אייר פראנס Air France אל על El Al לחו”ל מתל אביב, מישראל לפריז, הוא חלק לא זול של כל חבילת נופש, יש מספר דרכים בהם תוכלו להגיע ליעדכם במחירים זולים יותר לפריז הרב-גונית והקוסמופוליטית .טיסות שכר – צ’רטר לצרפת הן דרך זולה ובדוקה שנעשית יותר ויותר נפוצה ופופולארית, אם בעבר רובם של הטיסות ליעדים השונים היו סדירות, הרי שהיום חברות שונות מקיימות טיסות שכר זולות סדירות ליעדים רבים בצרפת אירופה, אפשרות נוספת העומדת בפניכם היא לנסות להמתין ולהזמין טיסות זולות ליעדכם במחירי הרגע האחרון לפריז. תוכלו להגיע לשדה התעופה של Paris Charles de Gaulle או האפשרות הזולה יותר, לשדה התעופה Orly Airport גם אם זה לא תמיד אפשרי, חשוב לחפש דילים ומבצעים בזול, וכאלה תוכלו למצוא באם תעשו השוואת מחירים בין החברות הרבות המתחרות על ליבו וכיסו של כל נוסע לחו”ל ומציעות חבילות זולות לצרפת.