סיישל, האי שהופך להיות מאוד פופולארי


בעיה נוספת למי ללכת לחופשה באיי סיישל הוא מזג האוויר ומראה את האינטרנט עם עננים וגשם לאורך כל השנה, למרבה המזל זה לא נכון, ירד גשם באמת מבויש אבל בעיקר-לילה ויום בערך 15 דקות עד 2-3 ימים. אפילו העננים הם ברכה לאחר 2-3 שעות של שמש כאשר 30-32 מעלות מורגשת כדי לפחות 38. על קרם הגנה מומלץ קרם עם מקדם 50 לפנים ולגוף ב-30.
בדרך כלל , תחום עיסוק נוסף של מי לבחור יעד זה יכול להיעשות כמעט בכל מקום, רוב הדגים ב החוף של מקור D ארג האי של  (שמורת הטבע 7 יורו כניסה). המסכה, שפופרת טוב ייקח של , לוקו עם 20 יורו. על האי של  הפיצו אופניים (או הליכה) הוא 3 ק מ וכמה ניתן למצוא, אפילו יציאות עם 11 יורו או פלט פורט יורו בערך 7 קצת נכון.
האי פרלין ביקרו ענן יותר, דקלים טרופית קוקוס ייחודי בעולם, אתר מורשת עולמית של אונסק ו. בחלק הצפוני של האי של פראסלין הוא מלון חוף של ג’ורג’ט שלצערי היא חלק של קונסטנץ למוריה הנופש לפגוש. עליך להזמין יום לפני (זה יכול להתמודד עם הקבלה איפה אתה שוהה, הוא באמת מדהים, לבקר את החוף!). בכל המקומות על האיים של פרלין, מאהה וניתן להגיע אליה באמצעות שירות מוניות ואוטובוסים (כל הקבלה של המלון מציע על פי דרישה). עלות אוטובוס כרבע כרטיס אירו (אפשר לקנות של מנהל ההתקן). אם אתה עדיין רוצה להיות חופשי מבלי לתת הון על ידי מונית (בערך 20-25 יורו בדרך כלשהי)  יורו ליום ללא עלויות נוספות, e אירו 1.1/ליטר בנזין אבל פחות מ 2-3 ליטר ביום לא לצרוך.

בסופו של דבר אני ממליץ לך אוכל רחוב שהוא יוצא דופן (ב פרלין הוא מיקום גם אחרי נמל התעופה קטנה בשולי . חלקם אפילו באי המרכז מיני. לארוחות ערב, לבחור מסעדות, לפתוח מזנון, לאכול עם הכסף אותו יותר ויותר מגוונת וכל המלונות מפוארים יש ערב מזנון על 40 דולר לאדם. ארוחה במחיר הסביבה משוחזר עם קינוח ומשקה על 40-45 יורו/אדם.