קניות במאלה


בירת המין הגברי, המרכז המסחרי, התרבותי והמינהלי של הארכיפלג. בין המונומנטים
במידה ההיסטורית שווה לראות היא העיר הדומיננטית של מסגד המסגד השישי, המנזר הגדול ביותר של פולחן אסלאמי באיים המלדיביים, שצריחו נראה מרחוק. תוכלו גם להתפעל מהאדריכלות של הארמון הנשיאותי ולבקר במוזיאון הלאומי, שם תהיה לכם הזדמנות להכיר את כל ההיסטוריה של האיים. הזכר הוא גם אחד היעדים האהובים על תיירים חובבי הקניות, הודות לחנויות רבות המציעות מגוון רחב של סחורות.
המוזיאון הלאומי, שונית בננה (האזור הימי המוגן) בזכר.
חופים טרופיים עם חול לבן משנת “אידיאלי לצלילה, שנורקלינג, רכיבה עם סירות שונות, גלישת רוח.
תוכלו ליהנות מרשימה אינסופית של טיפולי פנים או גוף וטיפולים, אמבטיות מרעננות, סאונות, הידרותרפיה, עיסויים וטקסים במרחצאות הקיטור, מטיפולים מסורתיים ורפואה אלטרנטיבית, לאוספים המפוארים של הטיפולים אוונגרד.
תופעת הBioluminescenta – תופעה המתנתקת מעולם אחר. הוא יוצר בעזרת הסיוע של הימצאות (ירקות ובעלי חיים המתגוררים בעומק של 200 מטרים ומרכיב מזון דגים) מופרע על ידי נוכחות של חמצן עודף. זנים רבים כאלה ידועים בלהט במהלך הלילה, כותב הGeographicג הלאומית € €, ביולומינציה לחוף היא תופעה נדירה מאוד, זה מתרחש בים, במיוחד כאשר ספינות גדולות עובר באזור מאוכלס עם . חיידקים ומנענעים את החמצןהשהייה כאן היא עוד אחת עבור הרפיה ושחייה, לא מומלץ לקנות . יש אינספור חנויות קטנות במרכזי התיירות, הפתוחות עד לשעות הערב המאוחרות. אם אתה רוצה לקנות מזכרות מסורתיות מהאיים המלדיביים, אנחנו יכולים להציע כמה קליפות ים יפה, עץ, מחצלות ריד, קרמיקה, בגדי משי או אריגים שצוירו לאחר טכניקה מסורתית בשם “שכונה”.
תקנות מכס
אסורים: חומרים של אופי מעליב חבילות נופש במלדיביים הכל כלול לאיסלאם, אלילים מכל סוג (דתי), חומרים פורנוגרפיים, סמים, כלבים וחזירים חיים. הם מוגבלים: נשק ותחמושת, אלכוהול מכל סוג, חזיר והכנות, חיות מסוכנות. מותר רק עם תעודה מיוחדת: צמחים וחיות חיות עם מוצרים סניטריים/וטרינרית מלווה באישור רפואי ומרשם. אסור על פי חוק לייצא מהאיים המלדיביים של מספר מוצרים ממוצא ים, כולל כל תוצר של אלמוג שחור, מינים מסוימים של אלמוג סלע, צבים וכל מוצר מצבים, צדפות מתוצרת פנינים, יונקים ימיים. כאשר אתה קונה מוצרים של מרינה ביתית, טוב להיות מעוניין אם זה אסור לייצא או לא.
באפשרותך לשאת מבלי להיות מחוייבת לשלם מוצרים ומכשירים אחרים מלבד אלה שנאסרו, כל עוד הכמויות אינן מרמזות על כוונת השיווק. עבור מבוגרים מעל 16 שנים מתקבלים ללא תשלום של חובות מכס: 200 סיגריות או 25 גיליון סיגריות 200 g טבק עבור הצינור.
יהיה עליך להשלים את הצהרת המכס על אחריותך, אך זכור כי רשויות המכס שומרים את הזכות לבדוק את המטען באמצעות דגימה.
– חייבים לעשות! & טיפים שימושיים
האיים המלדיביים היא מדינה מוסלמית, וגם אם חבילות נופש במלדיביים הכל כלול אין הגבלה של התנהגות או מלתחה בתוך אתר הנופש, שם תקיים אינטראקציה עם קהילות מקומיות מומלץ להפגין כבוד לדתות ולמנהגים, ב . במיוחד ברמדאן
בזכר מומלץ שנשים יצייתו לכמה כללים בבחירת המלתחה: הבגדים חייבים לכסות את הידיים והרגליים, והתחתונים אינם גלויים. אפילו גברים לא צריכים ללבוש בגדים מזדמנים מדי באזורים המיושבים. מכנסיים קצרים מתקבלים בעיר, אך לא בעת ביקור במרכז הדתי, או בעת ביקור במשפחה מוסלמית.
תנועות גסות או גסות נחשבות לפוגעניות, חלקן אפילו מענישות על פי חוק.
להעניק/לקחת חפץ ובעיקר אוכל, השתמש תמיד בידך הימנית.
שים לב לסביבה הטבעית העדינה שבה אתה נמצא. לא לגעת ולא לבחור את האלמוג!