צריך לבקר בנפאל


כמה ימים לפני, ההכנות נפאל נראים במלוא הקצב עבור ניקוי וצובע להוסיף מראה חדש בתים ומבנים. במהלך זה פסטיבל בתים, חנויות, משרדים, מפעלים, מילס מעוצבים במאור פנים עם אורות ומנורות מסורתיים. זה זמן של אורות וקישוטי צעקני. זה סוג של תאורה מתבצע במשך שלושה ימים רצופים, החל מן היום הראשון של Tihar. אבל הסדרים מיוחדים אור נעשים ביום של Laxmi פוג’ה. מנורות שמן-מהבהב להבהיר al חצרות, פתחים, גגות, המרפסות וחלונות. אנשים טיילו בגדים חדשים, לקנות ממתקים ומתנות. בדרך זו, פסטיבל זה נותן הצצה של חג מולד מסורתי.

פסטיבל Teej(The festival of womenTeej היא חגגה עם התלהבות ומסירות ע י נשים בנפאל. Teej הוא חגיגה שנתית. נשים נשואות להתבונן להתבונן Teej לכבוד האל שיווה חיים ארוכים ובריאים של בעליהן. במיתולוגיה ההינדית לאלה פרווטי מתאחד עם האל שיווה ביום זה. על פי הספרים הקדושים, פרווטי אלת ואתפלל בלהט למען האל שיווה נהדר להיות בן הזוג שלה.
נגע המסירות שלה, הוא לקח אותה נפאל עבור נפאל אשתו. זו הסיבה מדוע נשים מהיר גם ביום הזה למען בעליהן או לבעלים שלהם יהיה. בנות לא נשואות לצפות גם מהר ביום זה עבור בעל טוב. צבע אדום היא חלק הנודע של ירח דבש במלדיביים הפסטיבל הזה כפי שהוא נחשב המשמח לנשים התבוננות Teej מהיר ולכן רובם להתלבש בבגדים אדומים או כלה

חגיגות Teej למשך שלושה ימים אדוק. נשים עסוקות קניות עבור פסטיבל זה לקנות בגדים חדשים, התנהגותכן, ולאחר הכנת מאכלים שיש להם. יום לפני יום צום. Teej הוא יום צום רק נשים שאינם מורשים שום דבר כל היום כולל מים.
מהא שיווה Ratri (פברואר-מרץ): הלילה של האל שיווה, שבהם עשרות אלפי חסידים, עולי רגל בכל רחבי נפאל, הודו, בחלקים אחרים של העולם תויונפה מקדש פאשופאטינאת מורכבים.

במהלך שיוואראטרי מקדש של Pashupati Nath, המוקדש לאל שיווה, הופך כל. באמת בציפייה לבואו של הסאדהו, היוגים וגברים קדושים אחרים, כמו גם מאות אלפי עולי־רגל הינדיים אדוקים. העובדה כי הינדים אדוקים כל מאמין שמביקור Pashupati נאת לגבאי יסלח הכול מאחורי החטאים ואת ההעדפה כדי להפוך את המסע הזה בתקופת שיוואראטרי, מוצלח ביותר של פסטיבל שיוואראטרי, הוא אחד הסיבות העיקריות הקהילה השנתי של זה שפע עצום של האנושות.