אתונה מודרנית והיסטורה


עבור רבים מאיתנו, אתונה היא סמל, עיר התפתחה עכשיו 2,500 לפני שנים, כי כבר אבן דרך מרכזית בהיסטוריה של אירופה והתרבות המודרנית. זה נכון, ניתן לראות גם היום, בצורת האקרופוליס האדיר, הגבעה השולטת באופן חזותי הן במטרופולין עצמה והן בכל הגלויות והמסלולים של כל התיירים בבירה היוונית. כתוצאה מסיפור הצלחה, אתונה כיום היא המארחת עבור מעל 4,000,000 אנשים-משהו יותר
משליש מהמספר הכולל של תושבי יוון, חציית מספר שינויי צורה עיקריים בתקופה שלאחר המלחמה, עם כל הבעיות הנגזרות כאן.
הוא אמר כי אתונה היא לא עיר די יפה כמו האגדות לתאר את זה, ואולי את הדעות של  ראויים להיות הקשבה. אנחנו חושבים כאן על האסון האדריכלי כי מלחמת העולם השנייה מיוצגת, אך גם במצב הכלכלי האחרון של המדינה, עם מלדיביים תקציב על הגדרים בשל ניהול פגום, עם קרנות קטנות יותר ויותר עבור שחזורים ו שדרוגים אפשריים. עם זאת, נהנה ההשקעות שנעשו ב 2004 המשחקים האולימפיים, אתונה זכתה מנקודת המבט של תשתית. למרות בניית כבישים חדשים, הבעיה של גודש בדרכים היא הידועה ביותר. אתונה מנסה לפצות עם מערכת התחתית החדש, המאפשר לשמור על מקום מדרחוב רחב באזור המרכזי, אידיאלי לתיירים.

הסמלים שעבורם אתונה הפכה למפורסמת במשך מאות שנים הופיעו מחדש. למרות הגלובליזציה אגרסיבי, שבו שרשראות חנות המותג, רחובות הקניות מסעדות רגילות מזון מהיר הצליחו להגיע לקלוז-up, העיר שומרת על אופיו ההיסטורי בצורה מפתיעה. פרסומות בהירות, פלדה ובלוקים זכוכית או תוספות היי טק תמיד היה ממוזג על ידי אווירה כמעט אינטימי, מפתה שגורם לנו להרגיש בבית. הדרך בה אנו מתקבלים בברכה על ידי היוונים היא העדתם, לפיה אתונה תהיה לא יותר מאשר הכפר הגדול ביותר במדינה.
בין אם אתה כאן בפעם הראשונה, בין אם עשית את זה אינספור פעמים בעבר, הפרוזדור התורשתית של הימים הראשונים, מתקופת הזהב של יוון, הם האטרקציות הפופולריות ביותר. הפרתנון ושרידי האקרופוליס, מפוזרים באופן לא יציב על שטח משמעותי אך מנוהל במשך הזמן האחרון, יחד עם מוזיאון לאומי ארכיאולוגי ייחודי בעולם ואוסף מרשים של עתיקות אחרות להשתתף בחוויה היסטורית ללא תחרות. למרבה הצער, הרוב המכריע של המבקרים לא מצליח לצאת ממעגל התיירות ההמוני ואינו מקבל להכיר את אתונה התרבותי והחברתי שלה, ומתגעגע ויברציות שלה אותנטיות. נסו לצאת לכמה שעות במרכז ובאזור של המראות הידועים יותר להטביע אתכם עמוק לתוך המחוזות פחות פופולרי, אבל לא עניים בבידור.